450,00

Saaremaal viime läbi nädalavahetuse jooga ja vaikuse retriite. Uus kuupäev selgub peagi!

See on puhkus nii kehale, meelele kui hingele.

“Tänud, et oskate luua kogu selle seltskonna, ruumi, õhustiku. See, et on võimalik nii lühikese ajaga sellist mõju kogeda, sain täiesti kohale ja täiesti vaikseks, on üli-üli lahe.”

“Selline rahu tunne on sees. Energia on nii vähese ajaga juba tõusnud üles.”

Jooga ja Vaikuse Retriit Saaremaal

Mis Sind ees ootab:

Suvine Saaremaa: Sukeldu südasuvise Saaremaa looduse vaikusesse, mis toetab ühenduse loomist oma sisemise vaikusega. Naudi ka hoovis olevat mõnusat basseini, et sukelduda sügavasse lõdvestusse.

“Tunnen ennast väga täidetult.”

Joogapraktika: Sügav joogapraktika, mis tervendab keha, tasakaalustab meelt ja viib Sind ühendusse iseenda sügavama olemusega.

“Sain teada, mis toimub joogaga, kui seda praktiseerida. Ma oleks nagu koju jõudnud, ei oska seda seletada.”

Puhkus Kehale: Hellita oma keha puhkusega, nautides kerget ja tervislikku vegan toitu kaks korda päevas. Teeme ka igal õhtul sauna!

“Toit oli metsikult hea, kõik nii maitsev, nii hea tekstuuriga, tõesti hämmingus.”

Miks Osaleda?

See retiit pakub võimalust eemalduda igapäevase elu kiirustamise ja müra eest, süveneda joogasse, kogeda vaikust ja tõeliselt sügavat puhkust, mida toetab ka Saaremaa rahulik ja kaunis südasuvine loodus. Retriit sobib nii kogenud joogahuvilisele kui ka algajale.

“Selline tunne, et elu hakkab sisse tagasi tulema.”

Retriiti viivad läbi Isvara Joogakooli õpetajad Karolin Tsarski ja Tanel Peterson.

Praktiline:
Osaluspanus 450 EUR, mis sisaldab:
-3 ööd Kandimaa joogatalus
-6 vegan toidukorda (sööme 2x päevas, et anda kehale puhkust ja kogeda praktikaid sügavuti)

-Sauna 3-l õhtul

-Kõiki retriidi praktikaid

Kuidas registreeruda:
Kirjuta oma soovist osaleda info@atmajoogakool.ee või tanel.peterson@gmail.com ja tasudes retriidi eest.

Tasuda saad ka osamaksetega!

Saa osa meie värsketest uudistest!

Joogakursuste tunniteemad, erisündmuste info ning inspiratsiooni ja ideid isiklikuks arenguks – just seda saadame Sulle kord kuus koos meie uudiskirjaga! Liitu siin!